Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zondag 21-04-2024
Inschrijfdatum:
Zondag 07-04-2024
Afmelddatum:
Maandag 15-04-2024
Organisatie:
De Zilvermeeuw
Plaats:
Reistijd:
± 51 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Uitnodiging
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
- Wouter van der stelt nummer(s):3, 9, 11
- Henri Verschoor nummer(s):3, 9, 11
- Anne-Marie Verschoor nummer(s):3, 9, 11
- Esther de Laat nummer(s):3, 7, 10
- Nico nummer(s):1, 5, 12
- Antoinette Kant nummer(s):4, 8, 11
- Sander van Tilburg nummer(s):1, 9, 12
- Lars Duijnhouwer nummer(s):3, 10, 11
- Annette nummer(s):3, 9
- Paul nummer(s):4, 9
- Mandy nummer(s):1, 5, 12
- Paul nummer(s):4, 9
Afmeldingen:
- Anne-Marie Verschoor
- Henri Verschoor
Opmerkingen:
Kosten:
Per 25m 2,25 euro
Per 50m 2,75 euro
Per 100m 3,25 euro
Per 200m 4,00 euro
Per 300m 4,25 euro
Per 400m 4,50 euro
Per 800m 5,50 euro
Per 1500m 8,50 euro
Estafettes 4x25m 3,25 euro
Estafettes 4x50m 4,00 euro
Estafettes 25/50/75/100m 4,25 euro
Estafettes 4x100m 4,50 euro
Estafettes 4x200m 5,50 euro
De club met de leukste/ mooiste Clubyell, met evt dansje en leuke outfit wordt beloont met iets lekkers
Per 25m 2,25 euro
Per 50m 2,75 euro
Per 100m 3,25 euro
Per 200m 4,00 euro
Per 300m 4,25 euro
Per 400m 4,50 euro
Per 800m 5,50 euro
Per 1500m 8,50 euro
Estafettes 4x25m 3,25 euro
Estafettes 4x50m 4,00 euro
Estafettes 25/50/75/100m 4,25 euro
Estafettes 4x100m 4,50 euro
Estafettes 4x200m 5,50 euro
De club met de leukste/ mooiste Clubyell, met evt dansje en leuke outfit wordt beloont met iets lekkers
Laatste update:
07-04-2024 @ 21:38
Programma:
1 4x50m schoolslag D/H/Mix 2 25m vrije slag D/H 3 100m rugslag D/H 4 50m vrije slag D/H 5 25m vlinderslag D/H 6 200m vlinderslag D/H 7 50m rugslag D/H 8 25m schoolslag D/H 9 100m vrije slag D/H 10 50m schoolslag D/H 11 4x25m wisselslag D/H/Mix 12 400m schoolslag D/H 98 Fungeren
De Biesboschzwemmers Zuidelijke Cirkel 2024 – 2e wedstrijd | Hoogerheide 21-4-2024 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
199107161 | Lars Duijnhouwer | 91 : | 3 10 | 100 rugslag 50 schoolslag | 1:13.58 33.51 | S S | 12-3-2022 19-11-2022 | Gorinchem Gorinchem |
|||
196900920 | Antoinette Kant | 69 : | 4 8 | 50 vrije slag 25 schoolslag | 33.75 20.83 | S S | 26-11-2023 24-9-2023 | Eindhoven Roermond |
|||
200000174 | Esther de Laat | 00 : | 3 7 10 | 100 rugslag 50 rugslag 50 schoolslag | 1:19.03 36.57 44.48 | S S S | 13-3-2022 1-10-2023 1-10-2023 | Eersel Breda Breda |
|||
197200889 | Wouter van der Stelt | 72 : | 3 9 | 100 rugslag 100 vrije slag | 1:26.32 1:08.23 | S S | 17-9-2023 17-12-2022 | Leiden Andel |
|||
199904916 | Mandy Swart | 99 : | 5 12 | 25 vlinderslag 400 schoolslag | 15.00 6:20.00 | |
|||||
196801475 | Nico Swart | 68 : | 5 12 | 25 vlinderslag 400 schoolslag | 15.64 6:30.00 | S | 26-11-2023 | Eindhoven | |||
198604609 | Sander van Tilburg | 86 : | 9 12 | 100 vrije slag 400 schoolslag | 1:05.90 6:40.00 | S | 17-2-2024 | Papendrecht | |||
196301403 | Paul Wijnja | 63 : | 4 9 | 50 vrije slag 100 vrije slag | 29.50 1:05.87 | S S | 17-2-2023 19-2-2023 | Heerenveen Heerenveen |
|||
196700528 | Annette Wijnja-Visser | 67 : | 3 9 | 100 rugslag 100 vrije slag | 1:21.90 1:12.47 | S S | 17-2-2023 26-11-2023 | Heerenveen Eindhoven |
De Biesboschzwemmers Gemengd 1 | : | 1 | 4 x 50 schoolslag | 160-199 | 2:40.54 |
1: 2: 3: 4: | Nico Swart Sander van Tilburg Antoinette Kant Mandy Swart | 68 86 69 99 | 36.47 39.54 46.95 37.58 | 6-11-2022 17-12-2022 7-1-2023 17-2-2024 | Etten-Leur Andel Papendrecht Papendrecht |
De Biesboschzwemmers Gemengd 2 | : | 11 | 4 x 25 wisselslag | 160-199 | 1:07.08 |
1: 2: 3: 4: | Esther de Laat Antoinette Kant Lars Duijnhouwer Wouter van der Stelt | 00 69 91 72 | 18.02 20.83 13.99 14.24 | 26-11-2023 24-9-2023 17-2-2024 | Eindhoven Roermond Papendrecht |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | zon 16-06-2024 | Belgisch Masters Kampioenschap | Kortrijk | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | Open Water wedstrijden Bodegraven, | Bodegraven | 00:00 uur | |
zon 16-06-2024 | Speedo Swim-In | Leiden | 00:00 uur |